بازسازی

بازسازی عملیات تعمیر، ترمیم و تغییر در سازه به قصد نوسازی و از بین بردن بافت فرسوده و یا تغییر دکوراسیون است. هر گاه مشکلی در تاسیسات ساختمان پیش بیاید و یا ظاهر آپارتمان فرسوده و حتی قدیمی شود به فکر بازسازی ساختمان می افتیم. گاهی نوسازی با هدف زیباسازی انجام می شود که در روحیه ساکنین تاثیر زیادی دارد. عملیات بازسازی و تعمیرات ساختمان در شرکت بازسازی ساختمان برنامه ریزی و قیمت گذاری می شود.

بازسازی منزل و تخریب مهندسی

عملیات بازسازی ساختمان بدون تخریب امکان پذیر نیست. شرکت بازسازی ساختمان راهنمایی های لازم را برای تخریب اصولی و مهندسی ملک انجام می دهد. پیمانکار بازسازی خانه می داند کدام دیوارها را می شود تخریب کرد و چه دیوارهایی را باید حفظ کرد. تخریب به ظاهر ساده است ولی پر خطرترین کار در بازسازی و تعمیرات ساختمان عملیات تخریب بافت فرسوده است.

 

تعیین قیمت در شرکت بازسازی ساختمان

بحث قیمت گذاری یکی از چالش برانگیزترین موارد در موقع بازسازی و نوسازی ساختمان است. برخی از شرکت ها با اعلام هزینه های فضایی، تصمیم گیری را دشوارتر کرده اند. برای اینکه قیمت منصفانه تری بپردازی حتما با یک شرکت خوشنام و معتبر هماهنگ کنید. تخمین هزینه ها در شرکت های پیمانکاری معتبر، طبق اصول مشخصی در نظر گرفته می شود و شما از قبل    می دانید چه پولی را برای کدام قسمت از تعمیرات آپارتمان می پردازید. البته همیشه احتمال هزینه های پیش بینی نشده هم هست که می تواند اندکی پرداختی ها را بیشتر کند. اجرای دیوارپوش، سنگ های دکوراتیو، تزئینات اضافی بستگی به بودجه دارد و طبق سلیقه مشتری انجام می شود. جنس مصالح به کار رفته و همه جزئیات کوچک و بزرگ موقع عقد قرارداد مشخص می شود. عوامل تاثیرگذار در قیمت ها عبارتند از:

  • متراژ فضای مورد نظر
  • میزان تغییر دکوراسیون
  • مکان بازسازی( سرویس بهداشتی، اتاق ها و …)
  • مصالح به کار رفته ( کاشی های درجه یک یا دو و …)
  • زمان صرف شده برای بازسازی و تغییر دکوراسیون

    درباره ماخدماتتماسفروشگاه