تامین ونگهداری

گروه فنی مهندسی powerbms، مجری و ارایه دهنده کلیه خدمات پس از فروش ، خدمات تامین و نگهداری و تعمیرات کلیه تاسیسات الکتریکال  و مکانیکال ساختمان.   

 

نگهداری تاسیسات ساختمان عبارت است از حفظ و راهبری مناسب تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی ساختمان ، سرویس های منظم دوره ای ، تعمیر و یا تعویض قطعات مستهلک شونده قبل از بروز خرابی و سرایت زنجیره ای خرابی به سایر تجهیزات که با شناخت تجهیزات ، ابزار مناسب و نیروی انسانی متخصص میسر خواهد بود.

با تکیه بر توان مهندسین و تکنسین های با تجربه گروه فنی مهندسی powerbms

*خدمات پس از فروش: ابزاری که برای وفادارسازی مشتریان خود با استفاده از شناخت و برآورده کردن نیازهای مشتریان عزیز می باشد.

*خدمات نگهداری در تهران بصورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته ارایه میگردد.

*ارایه خدمات تخصصی تعمیرات موتورخانه و چیلر جذبی و تراکمی در تهران. اسیدشویی چیلر جذبی و تراکمی. تعمیر چیلرها دارای ضمانت تعمیرات، گارانتی خدمات و در صورت نیاز خدمات نگهداری موتورخانه و چیلر پس از تعمیرات خواهد بود.

 *ارایه خدمات تخصصی ، سرویس و نگهداری کلیه سیستمهای هوشمند الکتریکال ، دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظت الکترونیک، دربهای اتوماتیک، آیفون تصویری، آنتن مرکزی.

سرعت در خدمات رسانی، قیمت نگهداری مناسب و پرسنل جوان و تحصیلکرده از ویژگی های خدمات تعمیر و نگهداری گروه  فنی مهندسی powerbms   است.

    درباره ماخدماتتماسفروشگاه